Víkendové yoga pobyty s wellnessom

Nedovoľte, aby vás aj tento rok ovládla jesenná únava. Poďte s nami na niektorý z pripravovaných pobytov a užite si oddych v lone prírody pod dozorom našich skúsených lektorov. Nechajte sa viesť yogou. :)

Donovaly 14-16.9. Šport hotel ***  149 € Zuzana, Andrea, Ľuboš, Zuzka 
Malá Fatra 19-21.10. Hotel Orava *** 139 € Mirka, Zuzu
Piešťany 23-25.11. Hotel Park Avenue **** 139 € Saška, Janka


Cena zahŕňa: (môže sa mierne líšiť v závislosti od zvoleného hotela) Rezervácia možná mailom na info@hyc.sk alebo priamo na našich recepciách 

  • Ubytovanie v 2-lôžkových izbách (možnosť samostatnej izby)
  • Polpenzia
  • Vstup do wellness a fitness
  • Yoga program: rôzne druhy yogy pre začiatočníkov aj pokročilých v priebehu celého pobytu
  • Wifi pripojenie
  • Parkovanie

Holiday Park Orava*** leží v blízkosti oravskej metropoly Dolného Kubína, priamo v srdci Malej Fatry. Z hotela je to len na skok k historickému Oravskému hradu či na Kubínsku hoľu alebo Veľký Rozsutec. Po náročnom dni plnom zážitkov si navyše môžete dopriať oddych v hotelovom saunovom komplexe, ktorý je vám plne k dispozícii. Príďte sa zregenerovať do hotela, ktorý je obklopený len prírodou. 

 

Práve v piešťanskom hoteli Park Avenue**** načerpáte novú energiu a doprajete oddych nielen Vášmu telu, ale aj mysli. Pre všetkých hostí je tu k dispozícii wellness s parnou a fínskou saunou a oddychovou lôžkovou zónou. Zrelaxujte počas masáže či blahodarneho zábalu a užite si krásu starodávneho kúpeľného mesta prechádzkou v jeho historických uličkách.

Donovaly Hotel Šport *** Tento horský hotel v krásnom prostredí Nízkych Tatier poteší každého milovníka prírody. V hoteli môžete bez problémov využiť služby vynovenej reštaurácie, lobby baru a kaviarne. Nechajte sa rozmaznať vo wellnesse a saunovom svete, kde môžete odpočívať vo fínskej, infra, parnej či soľnej saune. Počas pobytu si navyše môžete zaplávať v troch bazénoch, zacvičiť si vo fitness centre či uvoľniť sa pod rukami profesionálneho maséra.

Carousel jesenne jogove pobyty