Yin yoga s akupresúrou

Energia sa po zimnom spánku pomaly prebúdza a prichádza čas oživenia - dynamická energia charakteristcká pre fázu Dreva - pribúdanie aktívnej yangovej energie.

  • stretneme sa online, cez Zoom - stačí kliknúť tu
    (Prosím, pripojte sa na workshop 5-10 pred začiatkom, aby sme vyladili prípadné technické problémy. Po začiatku workshopu sa už nebude možné pripojiť. Počas cvičenia si vypnite mikrofón.)
  • nedeľa 14.2 v čase 17:30 - 19:00 
  • cena: dobrovoľný príspevok (odporúčané 7€), č.účtu: SK78 0200 0000 0020 0899 1151, do poznámky uveďte "dar".
  • teší sa na vás lektorka Kika
  • pripravte si prosím loptičku a deku

Element dreva pôsobí na zdravie svalov, šliach a väzív, zlepšuje zrak - nielen ten vonkajší, ale aj vnútorný. Ako samotné drevo, aj fázu dreva predstavuje živosť, rast, rozvoj. K tejto fáze prislúchajú orgány - pečeň ako generál tela a žlčník ako ukazovateľ našej spokojnosti. Poďme spoločne s yin yogou vstúpiť do novej fázy, pripraviť naše telo, navnímať prebúdzajúcu sa energiu a uvoľniť čo treba na všetkých úrovniach. Yinové tvary budú zamerané na stimuláciu prúdenia energie v meridiánoch pečene a žlčníka a zostava bude doplnená o stimuláciu akupresúrnych bodov na týchto meridiánoch (preto si prosím pripravte tvrdšiu loptičku, príp. tenisovú loptičku, nesmie byť však mäkká). 

Carousel copy of work template  1