Víkendové yoga pobyty

Zažite jedinečné yoga wellness víkendy v čarokrásnom prostredí horských masívov i kúpeľného mesta. Zmysly vám opantá nielen malebná príroda, ale i skvelá kuchyňa, wellness vybavenie a v neposlednom rade bohatý yogový program pod vedením našich skúsených inštruktorov.

         
Vysoké Tatry 22-24.5. Hotel Lesná **** 189 € Zuzana, Anka, Alex
Beskydy 5-7.6. Hotel Duo*** 155 € Kika a ďalší
Chopok 19-21.6. Hotel Bystrá *** 179 € Janka a ďalší 
Nízke Tatry 24-26.7. Grand Hotel Jasná**** 139 € Anka, Andrea, Linda
Nízke Tatry 24-26.7 Boutique Hotel Pošta**** 179 € Anka, Andrea, Linda

 

Rezervácia je možná emailom na info@hyc.sk alebo priamo na našich recepciách. 

 

Cena pobytu zahŕňa pre 1 osobu:

  • Ubytovanie v 2-lôžkových izbách (možnosť samostatnej izby za príplatok)
  • Polpenzia (*okrem hotela Grand Jasná a Pošta, kde sú zahrnuté len raňajky)
  • Vstup do wellness a fitness
  • Yoga program: rôzne druhy yogy pre začiatočníkov aj pokročilých v priebehu celého pobytu
  • Wifi pripojenie
  • Parkovanie

Hotel Lesná**** sa nachádza v krásnom a tichom prostredí obce Stará Lesná v blízkosti Tatranskej Lomnice a Starého Smokovca. Poloha v srdci Vysokých Tatier a na úpätí masívu Lomnického štítu robí z Hotela Lesná ideálne zázemie pre relaxáciu a vytúžený oddych. Telo a myseľ zregenerujete priamo v luxusnom a autentickom Spa by L’Occitane, v hotelovom bazéne, fitness či wellness centre. Je vzdialený len 2 km od lyžiarskeho a rekreačného strediska Tatranská Lomnica, odkiaľ vás turistické chodníky zavedú do horských dolín, na vysokohorské chaty i k najkrajším tatranským plesám či na vrcholy dvojtisícových štítov.

Hotel Duo *** sa nachádza v Chránenej krajinnej oblasti Beskydy v obci Horní Bečva, neďaleko centra obce. Jedinečný výhľad na priehradu i do údolia rieky Bečvy, doplnený panorámou horského hrebeňa Pusteven a Radhoště vytvára z hotela unikátne miesto pre relaxáciu.

Hotel Bystrá *** je situovaný v pokojnom prostredí Bystrianskej doliny, v Národnom parku Nízke Tatry. Vodný a saunový svet s veľkorysou rozlohou 2000 m2 poskytuje návštevníkom nadštandardný relax. Po dobrom oddychu na vás čakajú skvelé kulinárske zážitky v príjemnej atmosfére reštaurácie a zimnej záhrady. 

Hotel Grand Jasná **** V centre celoročného strediska Jasná sa nachádza unikátny Hotel Grand ****, ktorý znásobuje zážitok z relaxu v prírode Nízkych Tatier svojím Wellness & Spa situovaným do exteriéru. Dokonalý pôžitok z pobytu umocňuje nielen šum horského potoka Demänovka, výhľady na štíty Nízkych Tatier, ale aj kulinárska gastronómia. 

Boutique Hotel Pošta**** Nápaditá architektúra hotela v nadmorskej výške 1 117 m n. m. podčiarknutá panorámou hôr prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný interiér so závanom avantgardy a rôznorodosťou použitých materiálov, komorná atmosféra a prvotriedne služby sú zárukou relaxu a úniku z každodennej reality.

Doprajte si, rozmaznávajte sa a prehĺbte svoju yogovú prax spolu s HYCom.

Carousel pobyty 2020 web2