Víkendové yoga pobyty

Zažite jedinečné yoga wellness víkendy v čarokrásnom prostredí horských masívov i kúpeľného mesta. Zmysly vám opantá nielen malebná príroda, ale i skvelá kuchyňa, wellness vybavenie a v neposlednom rade bohatý yogový program pod vedením našich skúsených inštruktorov.

Vysoké Tatry 25.-27.9 Hotel Lesná**** 195 € Silvia a Kika
Nízke Tatry 23.-25.10 Hotel Bystrá*** 179 € Anka, Alex a Zuzana
Chočské vrchy 13.-15.11 Holiday Park Orava*** 179 € Ľuboš a ďalší
Piešťany 20.-22.11 Hotel Park Avenue**** 149 € Ivon a Dáša 
Malá Fatra 4.-6.12 Hotel Impozant****  179 € Dee a ďalší 

Rezervácia je možná emailom na info@hyc.sk alebo priamo na našich recepciách. 

Cena pobytu zahŕňa pre 1 osobu:

  • Ubytovanie v 2-lôžkových izbách (možnosť samostatnej izby za príplatok)
  • Polpenzia 
  • Vstup do wellness a fitness
  • Yoga program: lekcie piatok - nedeľa, denne 3-5 lekcií, úroveň začiatočník - pokročilý, min. 2 lektori
  • Wifi pripojenie
  • Parkovanie

Všeobecné info k pobytom:

  • príchod v piatok je individuálny po 14. hod, odchod v nedeľu je do 11.00 hod. - možnosť úschovy vecí na recepcii, neskorý odchod
  • doprava je individuálna
  • nie je nutné zúčastniť sa všetkých yogových lekcií, k dispozícii máš wellness, turistiku, program si môžeš vyskladať ľubovoľne podľa seba.

Hotel Lesná**** sa nachádza v krásnom a tichom prostredí obce Stará Lesná v blízkosti Tatranskej Lomnice a Starého Smokovca. Poloha v srdci Vysokých Tatier a na úpätí masívu Lomnického štítu robí z Hotela Lesná ideálne zázemie pre relaxáciu a vytúžený oddych. Telo a myseľ zregenerujete priamo v luxusnom a autentickom Spa by L’Occitane, v hotelovom bazéne, fitness či wellness centre. Je vzdialený len 2 km od lyžiarskeho a rekreačného strediska Tatranská Lomnica, odkiaľ vás turistické chodníky zavedú do horských dolín, na vysokohorské chaty i k najkrajším tatranským plesám či na vrcholy dvojtisícových štítov.

Hotel Bystrá*** je situovaný v pokojnom prostredí Bystrianskej doliny, na južnej strane Chopku, v Národnom parku Nízke Tatry. Vodný a saunový svet s veľkorysou rozlohou 2000 m2 poskytuje návštevníkom nadštandardný relax. Po dobrom oddychu na Vás čakajú skvelé kulinárske zážitky v príjemnej atmosfére reštaurácie a zimnej záhrady. 

Holiday Park Orava*** sa nachádza uprostred panenskej prírody v Chočských vrchoch, iba 5 km od Dolného Kubína, neďaleko dominanty dolnej Oravy - Veľký Choč, kam môžete vybehnúť na turistiku. Ak Vás lákajú historické pamiatky, v blízkosti sa nachádza Oravský hrad, či Múzeum Oravskej dediny. Po výdatnom dni je pre Vás v hoteli k dispozícii wellness s aróma a infra saunami, parný kúpeľ, vonkajšia a vnútorná vírivka, bazén so slanou vodou, pre Váš pokoj a relaxáciu.

Hotel Park Avenue**** Práve na tomto mieste načerpáte energiu a doprajete oddych nielen vášmu telu, ale aj mysli. Pre všetkých hostí je v hoteli k dispozícii wellness s parnou a fínskou saunou a relaxačnou lôžkovou zónou. Zrelaxujte počas masáže či blahodárneho zábalu a užite si krásu starodávneho kúpeľného mesta prechádzkou v jeho historických uličkách.

Hotel Impozant**** sa nachádza v centre čarovnej prírody Malej Fatry, pár metrov od lyžiarskeho svahu vo Valčianskej doline. Ponúka oázu harmónie, pokoja a relaxu vo wellness centre a možnej zábavy v bowlingovom bare priamo v priestoroch hotela.

Doprajte si, rozmaznávajte sa a prehĺbte svoju yogovú prax spolu s HYCom.

Carousel pobyty 2020 web2