Víkendové yoga pobyty

Zažite jedinečné yoga wellness víkendy v čarokrásnom prostredí horských masívov i kúpeľného mesta. Zmysly vám opantá nielen malebná príroda, ale i skvelá kuchyňa, wellness vybavenie a v neposlednom rade bohatý yogový program pod vedením našich skúsených inštruktorov.

Vysoké Tatry 3.-5.7 Hotel Lesná****  - VYPREDANÉ 189 € Zuzana a Kika
Nízke Tatry 24.-26.7 Grand Hotel Jasná**** 139 € Anka, Andrea, Linda
Nízke Tatry 24.-26.7 Boutique Hotel Pošta**** - VYPREDANĚ 179 €  
Malá Fatra 21.-23.8 Hotel Impozant**** 169 € Dee, Ľuboš, Sandra
Nízke Tatry 4.-6.9 Šport Hotel***Donovaly 175 € Zuzana, Zuzka 

 

Rezervácia je možná emailom na info@hyc.sk alebo priamo na našich recepciách. 

Cena pobytu zahŕňa pre 1 osobu:

  • Ubytovanie v 2-lôžkových izbách (možnosť samostatnej izby za príplatok)
  • Polpenzia (*okrem hotela Grand Jasná a Pošta, kde sú zahrnuté len raňajky)
  • Vstup do wellness a fitness
  • Yoga program: lekcie piatok - nedeľa, denne 3-5 lekcií, úroveň začiatočník - pokročilý, lektori min. 2
  • Wifi pripojenie
  • Parkovanie

Všeobecné info k pobytom:

  • príchod v piatok je individuálny po 14. hod, odchod v nedeľu je do 11.00 hod. - možnosť úschovy vecí na recepcii, neskorý odchod
  • doprava je individuálna
  • nie je nutné zúčastniť sa všetkých yogových lekcií, k dispozícii máš wellness, turistiku, program si môžeš vyskladať ľubovoľne podľa seba.

Hotel Lesná**** sa nachádza v krásnom a tichom prostredí obce Stará Lesná v blízkosti Tatranskej Lomnice a Starého Smokovca. Poloha v srdci Vysokých Tatier a na úpätí masívu Lomnického štítu robí z Hotela Lesná ideálne zázemie pre relaxáciu a vytúžený oddych. Telo a myseľ zregenerujete priamo v luxusnom a autentickom Spa by L’Occitane, v hotelovom bazéne, fitness či wellness centre. Je vzdialený len 2 km od lyžiarskeho a rekreačného strediska Tatranská Lomnica, odkiaľ vás turistické chodníky zavedú do horských dolín, na vysokohorské chaty i k najkrajším tatranským plesám či na vrcholy dvojtisícových štítov.

Hotel Grand Jasná **** V centre celoročného strediska Jasná sa nachádza unikátny Hotel Grand ****, ktorý znásobuje zážitok z relaxu v prírode Nízkych Tatier svojím Wellness & Spa situovaným do exteriéru. Dokonalý pôžitok z pobytu umocňuje nielen šum horského potoka Demänovka a výhľady na štíty Nízkych Tatier, ale aj kulinárska gastronómia. 

Boutique Hotel Pošta**** Nápaditá architektúra hotela v nadmorskej výške 1 117 m n. m. podčiarknutá panorámou hôr prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný interiér so závanom avantgardy a rôznorodosťou použitých materiálov, komorná atmosféra a prvotriedne služby sú zárukou relaxu a úniku z každodennej reality.

Hotel Impozant**** sa nachádza v centre čarovnej prírody Malej Fatry, pár metrov od lyžiarskeho svahu vo Valčianskej doline. Ponúka oázu harmónie, pokoja a relaxu vo wellness centre a možnej zábavy v bowlingovom bare priamo v priestoroch hotela.

Donovaly Hotel Šport *** Horský hotel v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, ktorý poteší každého nadšenca pre prírodu. Trojhviezdičkový hotel ponúka kvalitné, nadštandardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kaviarne. Nechajte sa rozmaznávať v zrenovovanom wellness so saunovým (fínska, infra, parná, soľná) a bazénovým (veľký, malý, privátny) svetom, zacvičte si vo fitness centre či zrelaxujte na masáži. 

Doprajte si, rozmaznávajte sa a prehĺbte svoju yogovú prax spolu s HYCom.

Carousel pobyty 2020 web2