HOT Yoga Relax

Hot Yoga Relax je lekcia v pomalšom tempe pre všetkých tých, ktorí sa stále obávajú vyskúšať yogu vo vyhriatej sále. Počas lekcie môžete očakávať relaxačnú zostavu cvikov zameranú na uvoľnenie, cvičí sa pri teplote 34-36°C.

Motivujúca a relaxačná hodina s hudbou, vhodná pre začiatočníkov i pokročilých a tiež všetky vekové kategórie, je výnimočne vhodná pre liečbu starých zranení. Zameriava sa prevažne na pozície cvičené na zemi, ktorých pomalšie tempo umožňuje prácu so zraneniami, osvojenie si správneho držania tela a dýchania. Poskytuje dobrý základ pre ostatné lekcie. Benefity: zlepšenie flexibility tela, budovanie správneho telesného zarovnania, postupné zlepšenie starých zranení, otváranie panvových svalov, prehĺbenie vnímania tela, dýchania a tým získania energie. Hodina pôsobí veľmi relaxačne a upokojujúco.

Benefity HOT Yogy: 

  • Ohybnosť

Spomínate si na časy, kedy ste boli mladší, flexibilnejší, liezli ste po stromoch a ľahko zodvihli predmety zo zeme? Zohriate telo je ohybnejšie, môžete ho pretiahnuť, krútiť a robiť oblúky, čo znamená, že budete doslova masírovať všetky vaše vnútorné orgány, žľazy, svaly, či väzy. To umožňuje väčšiu mobilitu, bez toho aby sa dostavila bolesť.

  • Očista organizmu

Cvičenie v horúcej miestnosti priaznivo pôsobí na bunky vášho tela tým, že sa začnú vyplavovať toxíny, ktoré sa v nich po celé roky ukladali. Najväčší orgán – koža, prechádza vďaka poteniu skutočnou očistou.

  • Redukcia hmotnosti

Je známe, že infračervené žiarenie preniká hlboko pod kožu a pomáha odbúravať vaše tukové bunky. Keď k tomu však pridáte cvičenie, pôsobíte na ne dvojnásobne. Pravidelným cvičením a zachovaním zdravého životného štýlu spozorujete na sebe o niekoľko týždňov príjemnú zmenu.

  • Pokojná myseľ

Pri cvičení v horúcej miestnosti zabudnete na udalosti, ktoré sa dejú v okolitom svete. Sústredenie prenesiete na svoj dych a udržanie balansu v jednotlivých pozíciách, ktoré vám predvádza certifikovaný inštruktor. Tým sa vytvorí vo vašej mysli pohodové a uvoľnené prostredie, ktoré má skutočne upokojujúci účinok. Naša sála sa pre vás stane útočiskom od každodenného tlaku a stresu.

 

Štandardne máme lekcie v týchto časoch. Nemusí to platiť deň pred štátnym sviatkom a počas sviatku. Aktualizovaný rozvrh je vždy na www.hyc.sk/rozvrh