Gongová meditácia

Prídi si vychutnať zvuky KARMA Gongov spolu s Gongom BEYOND INFINITY a nechaj svoje telo úplne sa uvoľniť v sprievode opakujúceho sa zvuku a vibrácií gongu. 

  • stretneme sa v HYC Petržalka
  • sobota 2.12. v čase 17:00 - 18:30
  • cena: 30 €
  • teší sa na teba Gong Majster Brij Allen Mahajan z Indie. 

!PRIHLASENIE!

 

Gong je jedným z najstarších hudobných nástrojov. Počas hry na gong môže človek dosiahnuť hlboké meditačné stavy (hladina alfa), kde nastáva úplné uvoľnenie a následne samoliečenie. Je to stav, v ktorom sa mozog zastaví a podvedomie sa aktivuje. Možno nie každý dosiahne tento stav na prvej meditácií ale je veľmi jednoduché sa k nemu dopracovať.  Opakujúci sa zvuk a vibrácie gongu vtiahnu myseľ a telo  do meditatívneho stavu, v ktorom môžete zakúsiť stav bez času a priestoru. Gongová Meditácia je výborná relaxačná pomôcka pre ľudí s problémami spánku, pre ľudí pod tlakom a stresom, pre regeneráciu tela po zraneniach a chorobách. Silné vibrácie Gongov rozvibrujú každú čiastočku v tele, všetky bunky. Tým pádom sa rozvibrujú aj staré fyzické, psychické alebo emočné stagnácie, čo spôsobí prekrvenie tej ktorej časti a následné odstránenie stagnácie alebo bloku. Je to najjednoduchšia forma doliečenia starých zranení.

V tejto meditácii si vychutnáte zvuky KARMA Gongov spolu s Gongom BEYOND INFINITY. Toto sú špeciálne gongy z produkcie  Martina Blaseho, Majstra Výrobcu Gongov z Nemecka. 

Hrať na Gongy bude Majster Brij Allen Mahajan z Indie. 

Meditácia prebieha v ľahu, preto odporúčame priniesť si malý vankúšik pre lepšie pohodlie. V štúdiu budú k dispozícií podložky, deky a bolstre.

Carousel gong meditaciadec