Gongový deň so Sanjou

Dopraj si sobotu plnú relaxácie, uvoľnenia a stíšenia, nechaj sa unášať na vlnách nástrojov s blahodárnymi terapeutickými účinkami.

Gongové stretnutie (zážitkový workshop) 

Zoznám sa s liečivými zvukmi gongov a spievajúcich mís, rozospievaj ich a precíť benefity hudobných kúpeľov.

 • stretneme sa v HYC Extra
 • sobota 5.12. v čase 13:00 - 16:00
 • cena: 29 €
 • teší sa na vás Sanja Herček 
 • prihlasovanie a viac info na info@hyc.sk alebo priamo na našich recepciách

Na workshope budeš mať príležitosť precítiť účinok uzdravujúcich nástrojov, zároveň si môžeš vyskúšať hranie, nielen na gongu a tibetských miskách, ale aj na bubnoch, sansule, kalimbe, zvončekoch a rôznych ďalších nástrojoch, ktoré sú súčasťou terapeutickej práce so zvukom, prinášajúcej súlad na fyzickej, emocionálnej, mentálnej a duševnej úrovni.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gongový kúpeľ I. a II.

Gongové vibrácie ťa zavedú dovnútra, k sebe a prinesú ti pokoj, uvoľnenie a uzdravenie. Mozgové vlny sa spomaľujú, vchádzame do stavu bdelého snívania, ego sa tíši. Zvuk gongu preniká do každej bunky nášho bytia. Začína sa sebaliečenie.

 • stretneme sa v HYC Extra
 • sobota 5.12. v čase 17:00 - 18:30 alebo 19:00 - 20:30 (VYPREDANÉ obidva termíny)
 • cena: 15 €
 • teší sa na vás Sanja Herček
 • prihlasovanie a viac info na info@hyc.sk alebo priamo na našich recepciách

Gong ako najsilnejší transformačný inštrument na svete, so zároveň najsilnejšou rezonanciou sa aj dnes využíva v meditácii a na odbúranie negatívnej energie. Vytvára univerzálny zvuk OM, prvý zvuk vo Vesmíre. Hraním základných tónov vytvára gong nové tóny, celý kozmický orchester. Pri počúvaní gongu dovoľujeme zvuku, aby vstúpil do každej bunky nášho tela a duše a vymazal tak negatívne zápisy, všetky minulé traumy. Zbavujeme sa stresu, depresií a strachov. Vylepšuje sa cirkulácia lymfy. Odbúravaním rôznych blokád a napätia sa posilňuje imunitný systém a zvyšuje sa naša životná energia. Zvuk Gongu v človeku nastavuje súlad na fyzickej, emocionálnej, mentálnej a duševnej úrovni.

Gongový kúpeľ je druh meditácie, pri ktorom sa leží, pre dosiahnutie maximálneho uvoľnenia. Kúpeľ trvá približne hodinu. Každý účastník si na začiatku určí zámer - vyliečenie časti tela, riešenie určitej životnej situácie, uvoľnenie neželaných emócii, uvoľnenie sa a podobne. Zvuk gongu pôsobí na bunkovej úrovni a bez ohľadu na zámer pôsobí tam, kde je to potrebné.

Hrať sa bude na piatich gongoch, spievajúcich misách a ďalších inštrumentoch s príjemnými zvukmi. Po ukončení hry zostávajú účastníci gongového kúpeľa niekoľko minúť v tichu, ktoré je rovnako dôležité ako zvuk gongu, keďže vtedy sa integruje všetko, čo sa dosiahlo počas gongového kúpeľa. Po absolvovaní celej gongovej meditácie je dôležité nezabudnúť doplniť tekutiny na podporu detoxikácie organizmu.

 

Carousel work template 2