Pozdrav Slnku

Ako lepšie osláviť jesennú rovnodennosť, než vycibrením pozdravu slnka – vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých. Všetko čo vás vždy zaujímalo o Surya Namaskar rozoberieme v tomto workshope.

  • stretneme sa v HYC Ružinov
  • sobota 23.9. v čase 16:30 - 19:00
  • cena: 25 €
  • teší sa na teba lektorka Alex

!PRIHLASENIE!

Slnko je uctievané ako zdroj svetla, tepla, života a je mnoho tradícií a rituálov, ktoré si ho uctievajú. Dá sa medzi ne zaradiť aj naša Surya Namaskar, ktorou si však nectíme len Slnko na nebi, ale tiež „slnko“ v nás. Zostava zahrieva celé telo a prispieva k prehĺbeniu dychu, flexibilite, mobilite kĺbov a chrbtice, silnejším svalom a tiež zlepšuje trávenie, peristaltiku čriev, hormonálnu a emocionálnu rovnováhu a má mnoho ďalších účinkov. Samotný názov surya namaskar obsahuje aj hlbší význam a odkazuje na prax pri ktorej sa učíme pracovať so svojím egom, porovnávaním sa či predsudkami a nechávame svoj pohyb a dych splynúť v dokonalej synergii.

Na workshope sa zameriame na techniky, ktoré využijete pre svoju prax nielen v samotných pozdravoch, ale v celej svojej jógovej praxi. Zároveň si detailne "posvietime" na tradičné pozdravy slnku  A a B.

Carousel pozdrav slnku