Predvianočné stíšenie

Zastav sa a spomaľ predvianočný zhon s yogou. Čakajú ťa 2,5 hodiny jemnej yin a relax yogy zakončenej zvukoterapiou a metta meditáciou. 

  • stretneme sa v HYC Ružinov
  • sobota 9.12. v čase 16:00 - 18:30
  • cena: 25 €
  • tešia sa na vás Alex a Kika

!PRIHLASENIE!

Prídi podporiť svoje mentálne, emočné a fyzické zdravie, nájsť stíšenie, pokoj a relax pomocou yogy. Workshop otvoríme s Kikou yin yogou zameranou na harmonizáciu elementu vody a podporu obličiek a močového mechúra. Momentálne sme na vrchole yinovej energie, preto jemná yinová zostava je presne to, čo naše telo potrebuje na spomalenie a uchovanie energie.  Yinovú energiu následne vyrovná a doplní relax yoga,  kde s Alex jemnými pohybmi a asánami pouvoľňujeme boky aj ramená, nech do vianočného obdobia vstupujeme s dobitými baterkami.

Po rozprudeni yin a yang energie necháme celú prax doznieť, a savasanu si vychutnáme v sprievode zvukov himalájskych misiek a gongu. Záverom lekcie nás Alex prevedie metta meditáciou- budhistickou meditáciou dobrotivosti . "Metta" sa prekladá ako láska, pozitívna energia a dobrotivosť k ostatným. Cieľom je kultivovať dobrotivosť k všetkým bytostiam, akokoľvek maličkým či veľkým. K sebe samým, ľuďom nášmu srdcu blízkym aj vzdiaľeným a všetkej ostatnej existencií naokolo nás.

Tešíme sa na vás!

Carousel predvianocne stisenie1