Hudobná relaxácia

Tóny a vibrácie pôsobia na celé naše telo. Ovplyvňujú myseľ, emócie a fyzickú súčasť nášho Ja. Vydajme sa spoločne na vlnách zvuku do hlbín nášho vnútra. Spomaľ, zastav sa a dýchaj. Započúvaj sa do zvukov klavíra, tampury, tibetských mís, sansuly, indiánskych píšťal, zvukov lesa a vody. Nechaj rozoznieť svoju vnútornú hudbu a vydaj sa na cestu k najskrytejším miestam duše.

Súčasťou relaxácie bude živá improvizovaná hudba a vedomá práca s dychom.

  • stretneme sa v HYC Ružinov
  • nedeľa 9.6 v čase 19:00 – 21:00
  • cena: 12 €
  • teší sa na vás Mayo
  • prihlasovanie a viac info na: info@hyc.sk alebo priamo na našich recepciách

Upozornenie: Ide o hlbokú relaxáciu preto v prípade, ak prežívate náročné životné obdobie, či užívate psychofarmaká, je nutná konzultácia s lektorom.

 

Marián Gliganič (Mayo) - filozof, hudobník, muzikoterapeut, lektor jógy. Cesta za poznaním ma viedla cez štúdium filozofie so zameraním sa na fenomenológiu a intersubjektivitu. Obrovskou školou života je pre mňa práca s ľuďmi bez domova, ktorej sa venujem desiaty rok.

Túžba hľadania hlbšieho zmyslu ma priviedla do Indie a Brazílie, kde som absolvoval rôzne semináre zamerané na psycho-spirituálny rozvoj. Vo svojej práci ako terapeutický nástroj využívam hudbu. Tá je v mojom živote prítomná odmala. Hrám na viacerých hudobných nástrojoch ako je klavír, organ, harmónium, píšťaly, či nástroje z rôznych kútov sveta. Venujem sa hudobnej improvizácii, muzikoterapii a sprevádzam iných umelcov. Hudba pre mňa znamená život, pohyb, dych, rytmus, tlkot srdca, no najmä cestu k najskrytejším miestam duše.

Carousel w hudobna relaxacia