Môj cyklus, moja sila

Pozývame ťa na hlboko výživný workshop o ženskej cyklickosti. Vďaka yoge, tancu, meditácii a sebarozvojovým technikám otvoríme bránu do hlbín ženskej duše. Ak túžiš po tom, aby si lepšie porozumela svojmu telu a žila v súlade s prirodzenou ženskou cyklickosťou, aby si bola k sebe láskavejšia a dokázala sa o seba a svoju energiu postarať, tento workshop je pre teba!

  • stretneme sa v HYC Nové Mesto
  • sobota 6.4. v čase 15:00 - 18:30
  • cena: 30 €
  • teší sa na teba lektorka Zuzu a jej špeciálny hosť Danka Krušinská Trudičová - www.cestavedomejzeny.sk

!PRIHLASENIE! 

Čaká ťa:

  • úvodný rituál v sprievode indiánskeho nápoja lásky a radosti “ceremoniálne kakao”, ktoré povznesie ženskú energiu
  • téma - ženský hormonálny systém, 4 cyklické fázy s súlade s prírodnými cyklami, 4 ženské archetypy a dary, ktoré prinášajú
  • cyklická joga - vhodné yogové štýly, asány, dychové a meditačné techniky v jednotlivých fázach
  • panva, ženské lono, kolíska nášho života - vedomé spevnenie a uvoľnenie panvového dna, prebudenie energie v oblasti panvy
  • hlboká relaxácia s aromaterapiou a vedená meditácia

CYKLICKÁ ŽENA

V rámci mesiaca prechádzame my ženy rôznymi fázami cyklu. Mení sa naša energia, naše zosilnené schopnosti, ale aj spôsob, akým vieme pristupovať k yogovej praxi. My ženy sme skrátka cyklické a hlbšie poznanie našej premenlivosti nám pomáha pochopiť, čo naše telo práve potrebuje a čím ho vieme podporiť aj cez jogu. Učí nás rešpektovať svoju cyklickosť a vnímať, o čo sa v ktorej fáze cyklu vieme spoľahlivo oprieť. Získaš ‘know-how’, ako si plánovať veci v živote podľa aktuálnej fázy cyklu, porozumieš viac sama sebe a svojim premenám, dostaneš návod aké cvičenie ti pomôže pri bolestivej menštruácii, či ako si poradiť s PMS. Zároveň dostaneš pracovnú cyklickú mapu, ktorá ti bude spoľahlivým pomocníkom pri skúmaní svojej vlastnej cyklickosti spolu s informáciami ku každej fáze cyklu, aby boli pre teba pomôckou pri každodennom žití.

KRUH POČAS NOVU MESIACA

Spoločne vytvoríme kruh, bezpečný prijímajúci priestor, kde sa môžeš úplne uvoľniť do svojej ženskosti, sebavyjadrenia a komunikácie so svojou vnútornou esenciou. Využijeme silu Mesiaca na podporu komunity, hlbšieho spojenia sa so sebou a vnútornej reflexie. Počas novu je energia vhodná na nové začiatky a nastavenie si zámeru. Rozpálime oheň ženskej tvorivosti a vydáme sa na cestu k vnútornej harmónii a objavovania svojho ukrytého pokladu.

KAKAO ako “medicína srdca” a jeho energetické účinky

V skratke, kakaový ceremoniál oslavuje posvätné liečivé sily a účinky kakaa. Táto superpotravina je bohatá na antioxidanty, rôzne minerály a vitamíny, pomáha uvoľniť stres a napätie v tele. Umožňuje vám znova sa spojiť so sebou a s ostatnými. Kakao vyvoláva pocit “otvorenia srdca” a zvyšuje vnímavosť jemných energií, pocitov, myšlienok, podporuje liečenie. Učí nás otvoriť sa radosti a vychutnávať si život. Oslávme spolu silu kakaa!

Po prihlásení na workshop Ti príde potvrdzujúci e-mail s ďalšími inštrukciami. Prosím skontroluj si spam priečinok.

Carousel moj cyklus  moja sila