Music yoga

Príď sa spojiť so svojim telom, utíšiť myseľ a spojiť sa so svojím srdcom. Cvičenie bude sprevádzané živou hudbou. Na záver bude liečivá hudobná relaxácia. Počas cvičenia sa rozoznejú jemné tóny klavíra, indiánske flauty, sansula, rôzne chrastítka, zvončeky, a ďalšie harmonické nástroje. Precíťte rytmus tela, uvoľnite myseľ, vnímajte seba, svoje vnútro a ponorte sa do sveta hudby, ktorá vzniká tu a teraz. 

  • 22.1.2016 o 19:30-21:00
  • 10 €
  • rezervácia na info@hyc.sk 

Danka
Venuje sa jóge 7 rokov a na svojich hodinách sa snaží učiť o prepojení tela, mysle a srdca. Jóga je cesta sebapoznávania, preto do svojich hodín vnáša prvky psychológie. Jóga je tiež meditácia v pohybe, je ako tanec, kedy sa môžeme prepojiť so svojím vnútrom nechať sa unášať prúdom života. 

Mayo
Venuje sa hudbe od mala a hrá na viacerých hudobných nástrojoch ako je klavír, organ, harmónium, píšťaly, či nástroje z rôznych kútov sveta. Venuje sa hudobnej improvizácii, muzikoterapii a doprevádza iných umelcov. Hudba pre neho znamená život, pohyb, dych, rytmus, tlkot srdca, no najmä cestu k najskrytejším miestam duše.

Carousel musicyoga web